Yangın Hidrant Borularındaki Su Kaçağını Cihazla Bulan İzmir’deki Tesisatçılar

Su kaçağının, genel olarak ev veya ofislerde görüldüğünü söylemek pek doğru olmasa da, az bir ihtimalde olsa yangın hidrant borularında da görülebilmektedir. Yangın hidrant boruları; şehirde yangın çıkması halinde ve itfaiyelerin ek suya ihtiyaç duymalarında zamandan tasarruf edebilmek ve olaya direkt müdahale etmek amacı ile tasarlanmış su dolu ekipmandır.  Günümüzde çıkan yangınlara su takviyesi, yangın hidrant borularından sağlanarak hem can hem de mal kayıplarının büyük ölçüde önlenebildiğini biliyoruz. İzmirtesisatci.com olarak İzmir yangın hidrant borularında su kaçağı arama hizmeti için bizleri her zaman arayabilirsiniz.

Yangın Su Borusunun Suyu Sızdırdığı Yeri Kamerayla Görüntüleyen Usta – Yangın Hidrant Borularının Önemi Nedir?

  • Yangın hidrant borularının asıl görevi, su takviyesidir.
  • İtfaiyelere
  • Acil servislere
  • Polislere
  • Kaza anında
  • Kısacası acil su müdahalesi gerektiren durumlarda hayati ve can kurtarıcı öneme sahiptir. Bu nedenle, yangın hidrant boruları şehir merkezlerinde görünebilen yerlerde konumlandırılır.

Yangın Hidrant Tesisatındaki Kaçakların Yerini Tespit Eden Tesisat Ustası – Kaçak Arama Hizmetimiz

Kaçaklar; su borularındaki depolanan suların tesisat dışına çıkması ile oluşur. Acil bir durumda takviye için hortum bağlanan yangın hidrant borularında suyun kalmamış olması, kaçağın en belirgin özelliğidir. Son derece hayati öneme sahip bu tesisattaki kaçakların tespiti oldukça zordur. Çok sık kontrol edilmeyen yangın hidrant borularının kontrolü itfaiye ve Sular İdare’sinin kontrolünde olsa da, ihmal edildiği takdirde can ve mal kayıplarına neden olur. Ancak, firmamızdan talep edilen yangın hidrant borularındaki kaçak veya bakım hizmeti ile, bu sorunlar büyük ölçüde İzmir’de engellenebilmektedir. Yangın su borularındaki kaçakların tespitini makineyle yapan İzmir’deki tesisat firması olarak, özel cihazlarımız ile yangın borularının içini görüntüleyerek kaçağın ana nedenini buluyoruz. Su tesisatı teknolojileri eğitimi almış teknik ekibimiz ve ustalarımız ile yangın hidrant borularındaki kaçağı cihazla tamir işlemini yapıyor ve İzmir su tesisatçısı olarak, yeniden kaçak testine tabi tutuyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yangın hidrant borularının konum olarak yerin metrelerce altında olduğunu bilen firmamız, gerekli tüm cihazlara sahip bir firmadır. Genel olarak vur- kaç sistemi ile çalışan tesisatçılar ; bölgedeki kaçak yapan yangın hidrant borusunu bulmanın yüksek fiyatlara mal olacağını söylemektedir. Cihaz dahi kullanmayan bu kişilere itibar etmeniz halinde, gereksiz yere masrafa gireceğinizi belirtmek isteriz. Diğer tesisattaki su kaçaklarından daha fazla deneyim ve teknik bilgi gerektiren yangın musluklarındaki kaçaklar, mutlaka bu alanda profesyonelleşmiş kişiler tarafından kontrol edilmeli ve tamiratı gerçekleştirilmelidir. Su İdaresi ve itfaiyenin yapması gereken kontrol ve bakımlarını yapmaması ile oluşan yangın su borusundaki kaçakları, bizler cihazlar ile tespit ediyoruz. Yangın hidrant borularına gönderdiğimiz kamera ile nerede kaçak varsa görürüz ve onarımını aynı profesyonellikle kusursuz bir şekilde yaparız. Yangın hidrant borularında kaçak arayan İzmir’deki en iyi tesisatçı firması olarak, yangın hidrant borularındaki kaçaklar için güvenilir bir tesisatçıdan yardım almanızı öneriyoruz. İzmir’de yangın hidrant borularına cihazla bakan su tesisatçısı arıyorsanız, markamızın güvencesi altında olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yangın Hidrant Borularındaki Su Kaçağını Cihazla Bulan İzmir’deki Tesisatçılar
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir