Balcova su arıtma servisi

Balcova su arıtma servisi 

0555 86 56 112  bizi arayın

Balcova su arıtma servisi filitre degiştirme su arıtma cihazı filitre degişimi balcova su arıtma serivisi arıza tamir bakım onarım yeni su arıtma cihazı tamiri,                                        işleri için bizimle iletişime gecin…

balcova su arıtma filitre degişimi,

balcova su arıtma servisi,

balcova su arıtma tamirici,

 

SEDİMET 5 Micron Filtre  su arıtma cihazının 1. Aşaması olarak da bilinir su ilk olarak bu filtreden geçer ve 5 Micron filtrenin görevi suda ki kum-tortunun süzülümünü sağlar ve suyun membranda arıtımı için suyu hazırlayan ilk filtredir değişim süresi 6 ay yada 1 sene arasında  ama bölge bölge değişim sağlamaktadır.3-9 ay arasında değişim yapılabilir ortalama 6 ayda 5 Micron filtrenin değişimi sağlanmalıdır. Değişim sağlanmadığı taktirde görevini yerine getiremez ve 2 yılda değişmesi gereken membran filtrenin çok daha kısa sürede değişimine yol açar.  Sağlığınız için zamanında değiştirmeyi ihmal etmeyiniz.

Aktif Karbon Filtre(UDF) Aktif karbon filtre su arıtma cihazının 2. aşaması olarak da bilinir, su 5 micron filtreden geçtikten sonra UDF filtreye girer görevi ise Karbon filtre, başta klor olmak üzere kötü koku ve tat veren tüm kimyasal maddeleri arıtır ve suyun membranda arıtımı için 2.aşamadır ve suyun arıtımı için suyu membrana hazırlar.Değişim süresi bölge bölge değişmekte olup ortalama 6 ay 1 sene arası . arasında değişimi yapılmalıdır değişim yapılmadığı takdir de membran filtre çok daha kısa sürede ölür ve değişiminin yapılması gerekir. Sağlığınız ve Kar suyu tadında su içmek için UDF filtrenizi zamanında değiştiriniz.

Karbon Block Filtre(CTO) Karbon block filtre su arıtma cihazının 3. aşaması olarak da bilinir.Su 5 Micron-UDF filtreden geçtikten sonra CTO filtreye girer.Karbon Block filtrenin görevi ise, Suda ki kötü kokuyu ve kötü tat veren tüm maddeleri arıtır ayrıca suda ki kirecide belli nebzede içinde absorbe ederek membran filtreye geçişini engeller.CTO filtrenin değişim süresi 6 ay 1 sene bölge bölge değişmektedir, ortalama ise 7 ayda değişimi yapılması gerekmektedir.Membran filtrenin 2 yıldan daha kısa sürede değişiminin yapılmamasını istiyorsanız CTO filtreyi ve diğer Alt takım filtrelerini zamanında değiştirmeyi ihmal etmeyiniz.abay olinpus  Su Arıtma Sağlıklı bir su için filtrelerinizi zamanında değiştiriniz.

Post Carbon Filtre(Tatlandırıcı) Post Karbon filtre su arıtma cihazının 5. Aşaması olarakda bilinir.Görevi ise membran filtreden çıkan suyun hindistan cevizi aroması ile tat vermektir.Değişim süresi 1 yıl ile 2 yıl arasında dır  zamanında değişim sağlanmadığı takdirde içerisinde tortu ve yosun birikme ihtimali vardır. Sağlığınız için zamanında değiştirmeyi ihmal etmeyiniz.

Mineral Filtre  Su Arıtma 0-12 yas grubu cocuk,yaşlı veya hamile bayanların olduğu ailelerin daha çok ilgi göstermesi gereken bir ürün.zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerceklestikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri (mineral,sodyum,potasyum ve özellikle kalsiyum) suyun içeriğine katarak hem vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir hemde vücudun direncini yükseltir. İçeriğinde ; Kalsiyum: özellikle kemik gelisimi ,orta üstü kemik erimesi ve diş saglıgınız için (özellikle; bebek, çocuk ve yaşlılarda ) Sodyum:vucudun elektrolit dengesini kurar su kaybını onler

Magnezyum: Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek böbrek ve kanser ile ilgili hastalıkları önler.Kullanım Ömrü:12 -24 AY

Alkali Filtre Alkalin filtresi, reverse osmosis su arıtma cihazından çıkan suya kalsiyum, magnezyum, sodyum, potasyum gibi mineraller ekleyerek pH seviyesini yükseltir. Alkalin pH filtreleri yardımıyla yabancı maddeleri arındırarak suyu çok daha saf, kaliteli, sağlıklı ve fonksiyonel hale getirir. İyonize ve pH’ı yükseltilmiş su, vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

 Su Arıtma ile İyi bir pH dengesi yakalayın ve iyi hissedin

Organlarımızın pH dereceleri küçük farklılıklar gösterse de bedenimiz için ideal ortam hafif alkali olandır. Kanı doğru bir pH derecesinde tutmak bedenimizin en önemli görevidir. Ufak sapmaların bile sağlığımız üzerinde büyük etkileri olur. Değişim süresi ise 1-1.5 yıl arasında değişimi sağlanmalıdır sağlığınız açısında zamanında değişim sağlayınız. Bağlantı: 1/4¨ Boy: 254mm Çap: 53mm Max. çalışma basıncı: 6Bar Maks. akış hızı: 250lt/24Saat Maks. çalışma sıcaklığı 51 C pH dengesi: 8,00-9,5

Detox Filtre  Su Arıtma Detox Filtre su arıtma cihazının 8. aşaması ve son aşamasıdır görevi suyun yapısal olarak H2O yapısını düzene sokmaktır. Su detox filtre içerisini girdiğinde titreşime uğrar ve H2O yapısını bu sayede düzene sokarak vücutta çok daha kolay emilimini sağlar. Değişim süresi yoktur fakat belli bir süre sonra diğer filtreler zamanında değişim sağlanmadığı takdirde Detox filtrenin içerisinde yosun lanma ve tortu birikimi yaptığı takdirde değişimi sağlanması gerekir.

balcova su arıtma servisi

balcova su arıtma filitre degitirme

su arıtma servisi
ihlas su arıtma servisi
thomas su arıtma cihazı
roben su arıtma cihazı fiyatları
ihlas arıtma servis
waterbox servis
su arıtma cihazı tavsiye 2022
bms su arıtma cihazı fiyatları 2022
waterbox su arıtma servisi
succi su arıtma cihazı
lg roben su arıtma cihazı
bmb su arıtma cihazı servisleri
milsu su arıtma cihazı fiyatları
conax su arıtma yetkili servisleri
conax müşteri hizmetleri
lg su arıtma servisi
waterlife su arıtma servisi
arıtma servisi
ihlas su arıtma yetkili servis
conax su arıtma servisi
bms su arıtma cihazı fiyat
hanedan su arıtma servisi
hyundai su arıtma cihazı fiyatları 2022
bms su arıtma servisi
water boks su arıtma cihazı filtre fiyatları
amway su arıtma yetkili servis

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*