KANALİZASYON ARIZA

KANALİZASYON ARIZA

logar temizligiBelirli aralıklarla kanalizasyonlarda bazı problemler meydana gelmektedir. Bu problemler genelde taşma ya da tıkanıklık problemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Belirli aralıklarla düzenli olarak temizlenmeyen ve aynı zamanda da bakımı yapılmayan kanalizasyonlar günün birinde tıkanır ya da bazı arızaları meydana gelir. Kanalizasyonlarda meydana gelen arızalar genel alamda yatay atık su borularında veya borulara bağlanmış olan dirseklerde meydana gelir. Bunun sebeplerinden birisi de suyun akış hızının düşmesi olarak karşımıza çıkar. İşte böyle bir durumda normalde ulaşması gereken pis sular kanalizasyonda meydana gelmiş olan tıkanıklıklar ya da arızalar nedeniyle kanalizasyona ulaşamaz. Böylece binalarda ve evlerde büyük masraflı zararlar oluşabilir. Kanalizasyon arızalarına direk acil bir şekilde müdahale edilmesi oldukça önemlidir. Özel ve son teknolojiye sahip olan araçlar ile kanalizasyon arızalarınızın en iyi şekilde giderilmesini istiyorsanız sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız sizlere alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile son derece kaliteli ve uygun fiyatlı bir kanalizasyon arıza giderme hizmetini en iyi ve hızlı şekilde sunacaktır.

TIKALI GİDERİ AÇMA

tıkalı mutfak gideri açmaGünümüzde pek çok kişi su tesisatı ve gider tesisatı ile alakalı birtakım problemler yaşamaktadır. Bu sorunlar gerçekten oldukça can sıkıcıdır çünkü evimizin içinde kötü kokulara ve istenmedik taşmalara sebep olabilir. Sizler de eğer tıkalı gider problemi yaşıyorsanız bunun oldukça olağan bir şey olduğunu bilmelisiniz. Zamanla biriken yemek atıkları, yağların lavaboya dökülmesi, kireçlenme meydana gelmesi ya da borunun içinde inşaat kalıntılarının olması gibi pek çok farklı etken gider tıkanmasına yol açabilir. Gider tıkanması yaşadığınız zaman sirke ve karbonatı bu tıkanıklığı açmak için kullanabilirsiniz. Bu karışım gidere dökülür ve yarım saat beklenir. Bunun haricinde sirke ve tuz ardından bir litre sıcak su yöntemi de bazı gider tıkanıklıklarında işe yarayabilir. Ama bilmeniz gereken nokta şu ki bu gider tıkanıklığı çözümleri sadece basit tıkanıklıklarda işe yarar. Eğer ciddi bir tıkanıklık problemi varsa mutlaka bu alanda uzman olarak hizmet veren tesisatçılara danışmak gerekir. Sizler de tıkalı giderinizi açtırmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

GİDERİ BORUSU AÇMA

Gider boruları yaşadığımız mekanlarda kullandığımız atık suların tahliyesini sağlayabilmek amacıyla kullanılan borular olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu borular bir su tesisatında en çok işleve sahip olan ve bundan dolayı en çok yıpranan ve eskiyen alanlardan birisidir. Bu borular zamanla tıkanabilir, taşma meydana gelebilir ya da kötü koku yayma gibi bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Evin her yerinde farklı bir gider borusu bulanabilir. Tuvalet giderinde de zamanla tıkanmalar meydana gelebilir. Tuvaletinizin taşmasını engellemek istiyorsanız sizler de mutlaka tuvalet giderinizi temizletmek için profesyonel bir yardım almalısınız. Buna ek olarak lavabo gider borusu da zamanla tıkanan yerlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer lavabonuzun suyu çekme hızı azaldıysa bu, ileride tıkanma olacağına bir işaret olarak karşımıza çıkarmaktadır. Sizler de gider borusu açtırmak istiyorsanız herhangi bir şekilde kırma dökme olmadan özel cihazlarla borularınızın temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere oldukça uygun fiyatlarla son derece kaliteli ve profesyonel bir şekilde bir tesisat hizmeti sunmaktadır.